KANNAWAY EVENTS

Learn & Grow Together


Upcoming Events - Europe

European Webinar

Zoom webinar
Thursday | 11 June 2020
2000 hrs CET

See more

Recognition & Action Call

Zoom Webinar
Thursday | 25 June 2020
2000 hrs CET

See more

Upcoming Events - United States

CEO Special Announcement

Zoom webinar
Thursday | June 4, 2020
11:00 AM PDT

See more

Kannaway Corp Connect

Facebook Live
Monday | June 15, 2020
11:00 AM PDT

See more

Attending Kannaway Corporate events is the cornerstone of building relationships enhancing the growth of our business opportunity. Those that attend, Grow!”

Bill i Sue

“Szansa Kannaway umożliwiła nam podróżowanie po całym świecie, budowanie dobrze prosperującego międzynarodowego biznesu i wywieranie wpływu na ludzi w szczególny sposób, zarówno fizycznie, jak i finansowo w każdym miejscu, które odwiedzamy.”

Valerie i Andre

“Wydarzenia Kannaway są wspaniałe. Możliwość wysłuchania wizjonerskich liderów przestrzeni, przebywanie w otoczeniu innych, podobnie myślących osób/liderów, dowiadywanie się więcej o powstającej przestrzeni rozwoju dla konopi od sprawdzonych i udokumentowanych liderów i po prostu świetna ZABAWA..”

Jeff i Debbie

“W ciągu dwóch lat odkąd korzystam z produktów Kannaway, mogłam stać się częścią wspaniałego zespołu ludzi zaangażowanych w edukowanie społeczeństwa na temat korzyści zdrowotnych płynących z zastosowania CBD z organicznych konopi. Jestem wdzięczna za to wspaniałe doświadczenie rozwoju zawodowego i możliwości pomagania innym.”

Mira

“Kannaway dał nam wolność. Mamy swobodę kontrolowania tego, co najważniejsze - czasu spędzanego z naszą rodziną.”

Stacey i Jon

Share events